Apartamenty do wynajęcia

Sortuj po:  

Apartament w kompleksie Baltic Park do wynajęcia

Apartament w kompleksie Baltic Park do wynajęcia
Do wynajęcia
3,000 zł na miesiąc - Apartamenty

Komfortowy apartament z dużym zadaszonym tarasem usytuowany w kompleksie Baltic Park Promenada – 50 m od morza. Apartament składa się z pokoju z aneksem kuchennym , sypialni, łazienki z kabiną…

Więcej szczegółów
40 m2 Apartamenty, Świnoujscie i okolice

Apartamenty do wynajęcia Świnoujście

Apartamenty do wynajęcia proponowane przez Biura nieruchomości cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem Klientów nie tylko w sezonie urlopowym, ale także przez cały rok. Zapewniają one bowiem niezależność i komfort potrzebny chociażby podczas różnych wyjazdów służbowych.

Apartamenty do wynajęcia z Biurem nieruchomości Rogalscy

Apartamenty do wynajęcia proponowane przez naszych specjalistów są zawsze pieczołowicie przygotowywane i dopasowywane do najbardziej wyszukanych potrzeb naszych Klientów zarówno pod względem lokalizacji, jak i innych kwestii. Nad całością umowy najmu i jej dobrymi warunkami zawsze czuwa doświadczony agent nieruchomości.

A może Państwo mają apartament do wynajęcia?

Jeśli dysponują Państwo apartamentem do wynajęcia, z przyjemnością będziemy pośredniczyć w zawarciu umowy wynajmu, dbając o zachowanie jej warunków, negocjując najlepsze ceny. O ile apartament znajduje się w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Lubinie, Międzywodziu, Przytorowie, Karsiborzu, Łunowie, czy innych miejscowościach przyległych – serdecznie zapraszamy do współpracy.