Działki na sprzedaż Pas Nadmorski

Sortuj po:  

Działka komercyjna – Szczecin, ul. Golisza

Działka komercyjna – Szczecin, ul. Golisza
Na sprzedaż
2,200,000 zł - DziałkiInne

Działka pod działalność komercyjną w świetnej lokalizacji na ul. Golisza w Szczecinie. Działka znajduje się bezpośrednio przy ulicy Golisza, obok Ośrodek Szkolenia Kierowców, PTHW , Biedronka, a Leroy Merlin.

Więcej szczegółów
2000 m2 Działki, Inne

Dla planujących budowę – działki na sprzedaż

Dodatkowy walor każdej działki to jej atrakcyjna lokalizacja. Proponowane przez Biuro nieruchomości Rogalscy działki na sprzedaż w pasie nadmorskim są malowniczo położone, więc widok z okien Państwa domu czy firmy może być inspirujący i wyjątkowy. Każda działka jest odpowiednio przygotowana pod Państwa inwestycję.

Działki na sprzedaż w pasie nadmorskim

Planując zakup działki w pobliżu Świnoujścia, Międzyzdrojów, czy innej nadmorskiej miejscowości warto zapoznać się ze stale aktualizowaną bazą naszych działek na sprzedaż. Ich uregulowana i klarowna sytuacja prawna, zadbany teren oraz możliwość obejrzenia w dogodnym terminie pozwolą Państwu poczuć komfort nabywania.

W ofercie działek na sprzedaż

Zależnie od Państwa potrzeb proponujemy zarówno niewielkie działki na sprzedaż pod dom i ogród, jak również duże obszary pozwalające zrealizować wszystkie plany związane z własną posesją. Można także zgłosić nam własną działkę na sprzedaż. To korzystna propozycja współpracy.