Działki na sprzedaż Świnoujście

Szeroka oferta działek na sprzedaż w Świnoujściu

Tereny nadmorskie są atrakcyjne pod względem turystycznym, szczególnie w okresie letnim są one odwiedzane przez wielu podróżnych. Dostęp do plaży i różnych form aktywnego wypoczynku oraz możliwość skorzystania z różnorodnych zabiegów leczniczych to propozycje godne uwagi. Okoliczne tereny stanowią również idealne miejsce do zamieszkania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Biuro Nieruchomości Rogalscy oferuje sprzedaż działek. Świnoujście jest tą lokalizacją, w której można nabyć grunty w rozsądnej cenie.

Zakup posesji to interesująca propozycja

Osoby, które zastanawiają się nad skorzystaniem z oferty działek na sprzedaż, powinny zwrócić uwagę na wiele zalet, jakie się z tym wiążą. Dotyczą one:

  • bliskości plaży i terenów zielonych – miejscowości położone nad morzem oraz Zalewem Szczecińskim zapewniają dostęp do wielu atrakcji, czyli latarni morskich, wież widokowych, parków narodowych, zdrojowych, parków rozrywki, a także zabytków, jak ratusze i forty wojskowe,
  • sąsiedztwa lasów – jest to istotne dla osób, które cenią ciszę, spokój, odpoczynek na łonie natury,
  • istnienia rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych oraz ośrodków nauki żeglarstwa i kite- oraz windsurfingu, co szczególnie docenią amatorzy aktywnego wypoczynku,
  • możliwości obserwacji i fotografowania przyrody oraz wędkowania, jakie daje „Kraina 44 wysp” (z których tylko trzy są zamieszkałe), w tym jeziora położone na jej terenie (na przykład Wicko Wielkie).
Zobacz więcej

działki an sprzedaż Świnoujście

Nieruchomości zlokalizowane nad Morzem Bałtyckim zapewniają ponadto dostęp do szerokiej infrastruktury leczniczej oraz rehabilitacyjnej. Liczne sanatoria, ośrodki wypoczynkowe, centra SPA i odnowy biologicznej umożliwiają skorzystanie z różnego typu zabiegów, w tym z zakresu krioterapii czy elektroterapii. Pozwala to na poprawę stanu zdrowia, a co za tym idzie – również samopoczucia.

Inwestycja w przyszłość

Wybór jednej z naszych ofert sprzedaży działek w miejscowościach położonych nad Morzem Bałtyckim może przynieść znaczące korzyści finansowe. Po zakupie gruntu i wybudowaniu na nim na przykład domku rekreacyjnego, możliwe jest wynajmowanie takiej nieruchomości turystom. Według szacunków, każdy taki obiekt przynosi właścicielowi przychody na poziomie nawet 30-35 tys. zł rocznie.

Korzystne jest również zastosowanie mieszanego użytkowania. Przez część roku można przebywać na działkach, a w pozostałym okresie wynająć je. Także i to rozwiązanie przynosi korzyści finansowe, gdyż, poza zyskami w związku z udostępnieniem gruntu turystom, nie ma konieczności wydawania pieniędzy na własne wczasy. W dowolnym momencie można wyjechać do własnego domku i cieszyć się urokami życia nad Morzem Bałtyckim.

Zakup gruntu na terenie województwa zachodniopomorskiego to także inwestycja we własny rozwój, w tym zawodowy. Bliskie położenie Niemiec pozwala na poszukiwanie zatrudnienia również na tamtejszym rynku pracy. Posiadanie własnych działek stwarza ponadto możliwości w zakresie rozwijania biznesu czy wynajmu nieruchomości innym osobom w celu realizacji przez nie działalności gospodarczej. To właśnie kwestia, związana z lepszymi perspektywami zawodowymi skłania wiele osób do wybrania oferty, jaką jest sprzedaż działek nad Morzem Bałtyckim.

Działki na sprzedaż tylko z wykwalifikowanym pośrednikiem

Biuro Nieruchomości Rogalscy zajmuje się sprzedażą działek. Świnoujście, jako miasto, które wiąże się z licznymi możliwościami, w tym o charakterze wypoczynkowym i sportowym, zapewnia dostęp do bogatej infrastruktury. Warto na jego terenie nabyć nieruchomość, by cieszyć się urokami życia w bezpośredniej bliskości Morza Bałtyckiego czy Zalewu Szczecińskiego.

Działamy w charakterze licencjonowanego agenta. Nasze usługi kierujemy do inwestorów prywatnych oraz osób zainteresowanych założeniem własnego biznesu. Znajdujące się w naszej ofercie działki na sprzedaż mają uregulowany stan prawny, ponadto znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach. Są przeznaczone zarówno pod zabudowę jednorodzinną, jak i prowadzenie działalności gospodarczej.

Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z gruntami, które są położone w centrum miasta (rozwiązanie korzystne dla mieszkańców pracujących w Śródmieściu) lub na jego peryferiach (opcja przeznaczona między innymi dla osób spragnionych ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku). Stale uzupełniamy ofertę, dlatego liczba ogłoszeń sukcesywnie rośnie.