Działki na sprzedaż Świnoujście

Sortuj po:  

Działka komercyjna – Szczecin, ul. Golisza

Działka komercyjna – Szczecin, ul. Golisza
Na sprzedaż
2,200,000 zł - DziałkiInne

Działka pod działalność komercyjną w świetnej lokalizacji na ul. Golisza w Szczecinie. Działka znajduje się bezpośrednio przy ulicy Golisza, obok Ośrodek Szkolenia Kierowców, PTHW , Biedronka, a Leroy Merlin.

Więcej szczegółów
2000 m2 Działki, Inne

Sprawdzone działki na sprzedaż

Własny dom, lub inna nieruchomość budowana od podstaw to często stały punkt życiowego planu. Ważne jest wtedy odpowiednie miejsce, które sprawi, że z przyjemnością będziecie Państwo tam wracać i przebywać. Segment działek na sprzedaż w Świnoujściu ubogacamy zatem, proponując sprawdzone tereny w ciekawych lokalizacjach.

Działki na sprzedaż w Świnoujściu i okolicach

Dobre działki na sprzedaż nawet po latach od zakupu będą dużą wartością dla właściciela, a także na rynku nieruchomości. Taki obszar jest więc trafioną inwestycją, zaś dzięki naszej wiedzy w komfortowych warunkach wybierzecie Państwo działkę skrojoną na miarę potrzeb. Tak w mieście, jak i na jego peryferiach można znaleźć miejsce idealne.

Zainteresowanie działkami na sprzedaż

Czytelne oferty, rzetelne doradztwo, oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że proponowane przez nas działki na sprzedaż znajdują nowych nabywców. Także Państwa działkę możemy wziąć pod uwagę.