Apartamenty na sprzedaż Pas Nadmorski

Sortuj po:  

Wyjątkowa rezydencja w Międzyzdrojach – SPRZEDANE

Wyjątkowa rezydencja w Międzyzdrojach – SPRZEDANE
Na sprzedaż
4,500,000 zł - ApartamentyDomy

Jedyna w swoim rodzaju, rezydencja położona 50 m od promenady w Międzyzdrojach. Świetne położenia, blisko plaży w zakątek ciszy i spokoju w centralnej, reprezentacyjnej  części miasta. Działka o powierzchni ok.…

Więcej szczegółów
600 m2 Apartamenty, Domy3 Łazienki1 Garaż

Ekskluzywne i standardowe apartamenty na sprzedaż

Segment apartamentów na sprzedaż i ich różnorodność to duża korzyść dla osób szukających takiej formy własności. Proponowane przez nas apartamenty w pasie nadmorskim mogą służyć jako mieszkanie, lub siedziba firmy. W każdej roli idealnie spełnią swoje zadanie, a lokalizacja na pasie nadmorskim jest dodatkowym atutem.

Apartamenty na sprzedaż w pasie nadmorskim

Proponowane przez nas apartamenty na sprzedaż mogą być w samodzielnym domu, lub jako część budynku rodzinnego. Różna liczba pokoi, jeden lub dwa poziomy to czynniki decydujące o powierzchni użytkowej, którą także pomagamy dobrać zależnie od potrzeb klienta. Lokale te są jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki położeniu w pasie nadmorskim.

Jak zobaczyć apartament na sprzedaż z oferty

Osoby zainteresowane apartamentami na sprzedaż w pasie nadmorskim mogą zobaczyć każda dostępną nieruchomość w rzeczywistości. Nasi doświadczeniu i profesjonalni pracownicy z przyjemnością zaprezentują wybraną przez Państwa ofertę.