Domy na sprzedaż Pas Nadmorski

Sortuj po:  

Nowy dom w Kamieniu Pomorskim

Nowy dom w Kamieniu Pomorskim
Na sprzedaż
610,000 zł zł - Domy

Wyjątkowy dom/bliźniak o powierzchni całkowitej 120 m2  oraz budynek gospodarczy/garaż o powierzchni 24 m2 położony w Kamieniu Pomorskim. Dom został wybudowany w 2015 roku z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Do…

Więcej szczegółów
120 +24 m2 Domy, Międzyzdroje i okolice3 Sypialnie2 Łazienki1 Garaż

Rezydencja na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż
Na sprzedaż
5,500,000 zł PLN - Domy

XIX wieczna rezydencja położona w m.Lubin gmina Międzyzdroje.  Całość starannie utrzymana i umiejętnie wyposażona w udogodnienia i systemy poprawiające eksploatację domu. Budynek główny o powierzchni 650 m2 powierzchni użytkowej. Główne…

Więcej szczegółów
650 m2 Domy, Międzyzdroje i okolice4 Sypialnie3 Łazienki4 Garaże

Nieruchomości - domy na sprzedaż

Naszą ofertę domów na sprzedaż w nadmorskich miejscowościach wzbogacają domy samego pasa nadmorskiego. W tak niewielkiej odległości od Bałtyku możecie Państwo zamieszkać na stałe i o każdej porze roku oddychać czystym powietrzem, a także korzystać z plaż i terenów nadmorskich. Z często uzupełnianej puli ofert pomożemy wybrać tę na miarę oczekiwań.

Domy na sprzedaż w pasie nadmorskim

W zależności od położenia danej działki, domy na sprzedaż mogą się znajdować nie tylko blisko morza, lecz także blisko lasu, czy Zalewu Szczecińskiego. W pasie nadmorskim osiedliło się już wiele osób i również Państwo możecie wybrać ten wyjątkowy krajobraz, tak różnorodny i warty poznania. Pomożemy dobrać odpowiedni dom.

Propozycja domów na sprzedaż

Domy na sprzedaż w pasie nadmorskim to dobra inwestycja dla osób ceniących uroki natury. Doradzimy w wyborze domu, a jeśli Państwo chcecie sprzedać swój dom, zajmiemy się tym równie profesjonalnie.