Nieruchomości na sprzedaż Pas Nadmorski

Sortuj po:  

Nowy dom w Kamieniu Pomorskim

Nowy dom w Kamieniu Pomorskim
Na sprzedaż
610,000 zł zł - Domy

Wyjątkowy dom/bliźniak o powierzchni całkowitej 120 m2  oraz budynek gospodarczy/garaż o powierzchni 24 m2 położony w Kamieniu Pomorskim. Dom został wybudowany w 2015 roku z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Do…

Więcej szczegółów
120 +24 m2 Domy, Międzyzdroje i okolice3 Sypialnie2 Łazienki1 Garaż

Rezydencja na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż
Na sprzedaż
5,500,000 zł PLN - Domy

XIX wieczna rezydencja położona w m.Lubin gmina Międzyzdroje.  Całość starannie utrzymana i umiejętnie wyposażona w udogodnienia i systemy poprawiające eksploatację domu. Budynek główny o powierzchni 650 m2 powierzchni użytkowej. Główne…

Więcej szczegółów
650 m2 Domy, Międzyzdroje i okolice4 Sypialnie3 Łazienki4 Garaże

Działka komercyjna – Szczecin, ul. Golisza

Działka komercyjna – Szczecin, ul. Golisza
Na sprzedaż
2,200,000 zł - DziałkiInne

Działka pod działalność komercyjną w świetnej lokalizacji na ul. Golisza w Szczecinie. Działka znajduje się bezpośrednio przy ulicy Golisza, obok Ośrodek Szkolenia Kierowców, PTHW , Biedronka, a Leroy Merlin.

Więcej szczegółów
2000 m2 Działki, Inne

Sprawdzone nieruchomości na sprzedaż

Nieruchomości na sprzedaż z Biura nieruchomości Rogalscy pomogą Państwu zaplanować bliższą i dalszą przyszłość tak w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Ich unikalne lokalizacje, różnorodny metraż i profil wykończenia wnętrz daje możliwość wybrania idealnej nieruchomości w pasie nadmorskim, a zatem w otoczeniu nieskażonej przyrody.

Nieruchomości na sprzedaż w pasie nadmorskim

Bez względu na to, czy chcecie Państwo kupić nieruchomość już teraz, czy dopiero w przyszłości, warto być na bieżąco z naszymi ogłoszeniami, ponieważ dzięki owocnej współpracy z klientami stale uzupełniamy i aktualizujemy bazę: oraz innych atrakcyjnych obiektów.

Państwa nieruchomości na sprzedaż

Jeśli szukacie Państwo nieruchomości na sprzedaż w pasie nadmorskim, możemy przedstawić ciekawe propozycje, jeśli zaś chcecie Państwo zaoferować własną nieruchomość – również zapraszamy do współpracy. Pomagamy osiągnąć cel.