Mieszkania na sprzedaż Międzyzdroje

Sortuj po:  

Mieszkanie na sprzedaż w Międzyzdrojach (5 pokoi)

Mieszkanie na sprzedaż w Międzyzdrojach (5 pokoi)
Na sprzedaż
330,000 zł - Mieszkania

Duże mieszkanie składające się z 5 pokoi, dwóch łazienek, WC, kuchni, położone w dwukondygnacyjnym budynku w centrum Międzyzdrojów. Powierzchnia mieszkania wynosi 108,5 m2 , a powierzchnia działki 448 m2 ,…

Więcej szczegółów
108.5 m2 Międzyzdroje i okolice, Mieszkania5 Sypialnie2 Łazienki

Popularność mieszkań na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż w Międzyzdrojach wzbogacają nasz wachlarz mieszkań o rozwiązania komfortowe i warte uwagi. Bez względu na to, czy dane mieszkanie jest niemal nowe, czy kilkuletnie, musi spełniać kryteria jakościowe naszego Biura nieruchomości, abyśmy mogli z pełną odpowiedzialnością zaproponować je nowemu nabywcy.

Mieszkania na sprzedaż w Międzyzdrojach

Zakup mieszkania powinien być miłym wydarzeniem w życiu nowego właściciela, ograniczamy zatem formalności do minimum, a podpisywana przez Państwa umowa jest profesjonalnie przygotowana i bezpieczna w każdym punkcie. Brak ukrytych kosztów to jeden z głównych punktów na naszej liście priorytetów w kwestii mieszkań na sprzedaż.

Czas mieszkań na sprzedaż

Dotychczasowy lub nowy właściciel znajdzie tu obszar dla siebie. Proponujemy wyjątkowe mieszkania na sprzedaż, a także przyjmujemy mieszkania do bieżących zasobów Biura, dzięki temu mamy nieustannie ciekawą ofertę.