Nieruchomości do wynajęcia Świnoujście

Sortuj po:  

Nowa kawalerka do wynajęcia – WYNAJĘTE

Nowa kawalerka do wynajęcia – WYNAJĘTE
Do wynajęcia
2,200 zł - Mieszkania

Dzień dobry, oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę w budynku Penelopa Silver. Mieszkanie jest nowe i nigdy niezamieszkałe, a jego metraż to 33m2. Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym,…

Więcej szczegółów
33 m2 Mieszkania, Świnoujscie i okolice1 Łazienka

Mieszkanie 2-pokojowe z widokiem na morze – Rezerwacja

Mieszkanie 2-pokojowe z widokiem na morze – Rezerwacja
Do wynajęcia
3,300 zł zł/m-c - Mieszkania

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i balkonu. Mieszkanie usytuowane na X kondygnacji w czternastokondygnacyjnym budynku „Platan Tower”. W wszystkich okien i balonu …

Więcej szczegółów
44 m2 Mieszkania, Świnoujscie i okolice

Polecamy nieruchomości do wynajęcia

Domy, mieszkania i inne nieruchomości do wynajęcia zasilające ciekawą ofertę naszego biura, to sprawdzone lokale godne polecenia. Proponujemy zarówno obiekty nowe, jak i te z krótszą lub dłuższą historią istnienia. Wynajem stanowi dobre rozwiązanie dla osób niezdecydowanych na stałą inwestycję.

Nieruchomości do wynajęcia w Świnoujściu

Proponowane przez nas nieruchomości do wynajęcia w Świnoujściu i okolicach stanowią mocną konkurencję na rynku. Z przyjemnością przedstawimy Państwu dobraną propozycję lokali. Będzie ona odpowiednia pod kątem wcześniejszych ustaleń, co pomoże podjąć najlepszą decyzję.

Oferujemy i przyjmujemy nieruchomości do wynajęcia

Na stronie Biura nieruchomości Rogalscy miejsce znajdują te nieruchomości do wynajęcia, które spełniają nasze wymogi, oraz kryteria potencjalnych najemców. Prosimy o kontakt również jeśli chcecie Państwo zaoferować wynajem własnej nieruchomości.