Apartamenty na sprzedaż Międzyzdroje

Sortuj po:  

Apartament 2-pokojowy w Międzyzdrojach

Apartament 2-pokojowy w Międzyzdrojach
Na sprzedaż
480,000 zł zł - Apartamenty

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 40,41 m2, usytuowany na drugim  piętrze w IV piętrowym budynku. Ekspozycja okien i balkonu – wschodnia. Nieruchomość usytuowana w centralnej części Międzyzdrojów.  W sąsiedztwie liczne sklepy …

Więcej szczegółów
40.61 m2 Apartamenty, Międzyzdroje i okolice1 Sypialnia1 Łazienka

Wyjątkowe apartamenty na sprzedaż

Apartament z widokiem na morze, blisko lasu, lub inne ciekawe położenie to często główny argument, aby zainteresować się apartamentami na sprzedaż. Nie bez znaczenia jest także wyposażenie, decydujące, czy lokal spełnia określone standardy. Ułatwimy Państwu wybór, proponując najlepsze rozwiązania.

Apartamenty na sprzedaż w Międzyzdrojach

Bez względu na to, czy szukacie Państwo miejsca do mieszkania, czy lokalu dla swojej firmy, nasze apartamenty na sprzedaż pomogą zakończyć poszukiwania sukcesem. Apartament to miejsce, od którego oczekuje się więcej, tym bardziej uważnie dobieramy te, które zasilą nasz profil. Wystarczy umówić się na prezentację, aby obejrzeć wybrany lokal.

Także dla właścicieli apartamentów na sprzedaż

Aby nasza podaż apartamentów na sprzedaż była zawsze bogata i różnorodna, zapraszamy także Państwa do współpracy. Jeśli jesteście Państwo właścicielem apartamentu, z przyjemnością możemy pośredniczyć w jego sprzedaży.