O firmie


Nieruchomości Rogalscy to firma rodzinna. Przez lata praktyki w zawodzie cały czas staramy się stawiać sobie za cel kompleksową, w pełni profesjonalną, a więc skuteczną obsługę Klientów zarówno indywidualnych, jak i wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych.

Wynajem i sprzedaż apartamentów w Świnoujściu – czemu nie

Mamy specjalnie dla Ciebie w naszej ofercie obok klasycznego pośrednictwa w obrocie wszelkiego typu nieruchomościami, pośrednictwo w wynajmie wakacyjnym apartamentów i mieszkań. Przekonaj się, że powierzenie tej sprawy profesjonalistom się opłaca bo nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale i czas.

Mieszkanie w Świnoujściu też może być piękne

Dobry projekt i szybka realizacja sprawi, że Twoje mieszkanie zyska na wyglądzie i funkcjonalności. Jesteśmy o tym przekonani w 100%. Zgłoś się do nas,  jeśli jesteś zainteresowany/a usługą projektowania wnętrz przez dyplomowanego architekta. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w zakładce projektowanie wnętrz.

Tego nie znajdziesz w innych biurach nieruchomości w Świnoujściu

Nieustannie się rozwijamy i czerpiąc ze znanych na świecie trendów proponujemy Ci również zastosowanie współczesnych form podnoszenia walorów mieszkań przez stosowanie bardzo skutecznych technik marketingowych Home staging. Zapewniamy, że z sukcesem stosujemy ją tylko my!

Nie poprzestajemy jednak na tym. W trosce o naszych Klientów pomagamy w pozyskiwaniu bezpiecznych kredytów na zakup nieruchomości. Chcemy by każdy, kto do nas się zgłosi otrzymał w maksymalnie prosty sposób, jak najwięcej korzyści.

Gwarancja skuteczności

To wszystko gwarantuje m.in. ubezpieczony właściciel firmy Jacek Rogalski  posiadający profesjonalną licencję zawodową w obrocie nieruchomości nr 12954 nadaną przez Ministerstwo Infrastruktury.

Przekonaj się, że współpraca z nami to sprawdzony sposób na bezpieczny dach nad głową bez względu na okoliczności. Skontaktuj się z nami już teraz, a czeka Cię miła niespodzianka!

Serdecznie zapraszamy.