Lokale użytkowe na wynajęcia Międzyzdroje

Sortuj po:  

Hala magazynowo-produkcyjna – CENA DO NEGOCJACJI

Hala magazynowo-produkcyjna – CENA DO NEGOCJACJI
Do wynajęcia
brak - Lokale użytkowe

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 1500 m2 , w m. Miodowice koło Goleniowa. Do Szczecian 45 km, Świnoujścia 43 km. Łatwy dojazd nawet dla samochodów ciężarowych. Przy budynku…

Więcej szczegółów
1500 m2 Lokale użytkowe, Międzyzdroje i okolice

W poszukiwaniu lokali użytkowych na wynajęcia

Siedziba firmy to fundament całej działalności, powinna być zatem odpowiednio dobrana bez względu na to, czy znajdzie się tam, biuro, sklep, lub restauracja. Lokale użytkowe na wynajęcia są popularną formą dla osób nieplanujących zakupu danej nieruchomości. Jasne zasady najmu, oraz przejrzyste warunki umowy ułatwiają podjęcie decyzji.

Lokale użytkowe na wynajęcia w Międzyzdrojach

Proponujemy Państwu zapoznanie się ze stale wzbogacaną bazą lokali użytkowych na wynajęcia w Międzyzdrojach. W naszym Biurze nieruchomości znajdują się wyłącznie takie, które można od razu zagospodarować i przystosować do własnych potrzeb. Wszystkie wątpliwości wyjaśniamy na etapie pierwszych rozmów, gwarantujemy profesjonalną pomoc.

Więcej lokali użytkowych na wynajęcia

Zapraszamy do współpracy właścicieli lokali użytkowych na wynajęcia. Proponujemy Państwu korzystne warunki i pewność, że lokal trafi do propozycji na sprawdzonej, zaufanej stronie internetowej.