Nieruchomości do wynajęcia Międzyzdroje

Sortuj po:  

Hala magazynowo-produkcyjna – CENA DO NEGOCJACJI

Hala magazynowo-produkcyjna – CENA DO NEGOCJACJI
Do wynajęcia
brak - Lokale użytkowe

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 1500 m2 , w m. Miodowice koło Goleniowa. Do Szczecian 45 km, Świnoujścia 43 km. Łatwy dojazd nawet dla samochodów ciężarowych. Przy budynku…

Więcej szczegółów
1500 m2 Lokale użytkowe, Międzyzdroje i okolice

Nieruchomości do wynajęcia dla wymagających

Nadmorski klimat i atrakcyjna okolica sprawiają, że nieruchomości do wynajęcia w Międzyzdrojach na dobre zagościły w ofercie naszego Biura i stale przybywają nowe, aby wybór lokalu był jeszcze łatwiejszy. Czy to dom, czy budynek na siedzibę firmy, na pewno został przez nas dokładnie oceniony i przeanalizowany pod kątem użyteczności.

Nieruchomości do wynajęcia w Międzyzdrojach

Propozycje nieruchomości do wynajęcia przygotowujemy tak, aby zawierały zarówno najważniejsze informacje, jak i detale mające również wpływ na Państwa decyzję. Każdego dnia w odpowiedzi na potrzeby klientów oferujemy: oraz inne obiekty w Międzyzdrojach i okolicy.

Jak się odnaleźć w nieruchomościach do wynajęcia

Doradzając Państwu w kwestiach nieruchomości do wynajęcia skupimy się na ich najważniejszych elementach, oraz Państwa potrzebach. Przyjmujemy też do oferty kolejne godne uwagi obiekty i pomagamy znaleźć nowych najemców, oraz lokatorów.