Nieruchomości do wynajęcia Międzyzdroje

Sortuj po:  

Komfortowe mieszkanie w Wolinie

Komfortowe mieszkanie w Wolinie
Do wynajęcia
2,500 zł zł/m-c - Mieszkania

Mieszkanie 2 pokojowe (45m2) z aneksem kuchennym oraz ogródkiem. Budynek nowy, wykonany z nowoczesnej technologii, wielorodzinny (8 mieszkań), posesja ogrodzona z miejscami parkingowymi, spokojna okolica. Mieszkania wyposażone jak na zdjęciach.…

Więcej szczegółów
45 m2 Międzyzdroje i okolice, Mieszkania1 Sypialnia1 Łazienka1 Garaż

Nieruchomości do wynajęcia dla wymagających

Nadmorski klimat i atrakcyjna okolica sprawiają, że nieruchomości do wynajęcia w Międzyzdrojach na dobre zagościły w ofercie naszego Biura i stale przybywają nowe, aby wybór lokalu był jeszcze łatwiejszy. Czy to dom, czy budynek na siedzibę firmy, na pewno został przez nas dokładnie oceniony i przeanalizowany pod kątem użyteczności.

Nieruchomości do wynajęcia w Międzyzdrojach

Propozycje nieruchomości do wynajęcia przygotowujemy tak, aby zawierały zarówno najważniejsze informacje, jak i detale mające również wpływ na Państwa decyzję. Każdego dnia w odpowiedzi na potrzeby klientów oferujemy: oraz inne obiekty w Międzyzdrojach i okolicy.

Jak się odnaleźć w nieruchomościach do wynajęcia

Doradzając Państwu w kwestiach nieruchomości do wynajęcia skupimy się na ich najważniejszych elementach, oraz Państwa potrzebach. Przyjmujemy też do oferty kolejne godne uwagi obiekty i pomagamy znaleźć nowych najemców, oraz lokatorów.