Nieruchomości do wynajęcia Międzyzdroje

Sortuj po:  

Budynek produkcyjny z halą magazynową – GOLENIÓW

Budynek produkcyjny z halą magazynową – GOLENIÓW
Do wynajęcia
12,000 zł miesięcznie - Inne

Budynek produkcyjny o powierzchni ok. 600 m2 oraz hala magazynowa o powierzchni 1000 m2. W obu obiektach znajdują się pomieszczenia biurowe oraz zespół pomieszczeń socjalnych i sanitarnych. W budynku produkcyjnym…

Więcej szczegółów
1000 m2 Inne, Międzyzdroje i okolice

Nieruchomości do wynajęcia dla wymagających

Nadmorski klimat i atrakcyjna okolica sprawiają, że nieruchomości do wynajęcia w Międzyzdrojach na dobre zagościły w ofercie naszego Biura i stale przybywają nowe, aby wybór lokalu był jeszcze łatwiejszy. Czy to dom, czy budynek na siedzibę firmy, na pewno został przez nas dokładnie oceniony i przeanalizowany pod kątem użyteczności.

Nieruchomości do wynajęcia w Międzyzdrojach

Propozycje nieruchomości do wynajęcia przygotowujemy tak, aby zawierały zarówno najważniejsze informacje, jak i detale mające również wpływ na Państwa decyzję. Każdego dnia w odpowiedzi na potrzeby klientów oferujemy: oraz inne obiekty w Międzyzdrojach i okolicy.

Jak się odnaleźć w nieruchomościach do wynajęcia

Doradzając Państwu w kwestiach nieruchomości do wynajęcia skupimy się na ich najważniejszych elementach, oraz Państwa potrzebach. Przyjmujemy też do oferty kolejne godne uwagi obiekty i pomagamy znaleźć nowych najemców, oraz lokatorów.