Mieszkania na sprzedaż Świnoujście

Sprzedaż mieszkań w Świnoujściu w ofercie licencjonowanego pośrednika

Własna nieruchomość nad morzem stwarza liczne możliwości w kwestii odpoczynku i relaksu oraz daje szerokie perspektywy rozwoju osobistego czy zawodowego. Biuro Nieruchomości Rogalscy oferuje mieszkania na sprzedaż w Świnoujściu. W naszych ogłoszeniach dostępne są lokale zróżnicowane, w tym pod kątem położenia, metrażu, liczby pokoi oraz wyposażenia.

Powody, dla których warto zamieszkać w rejonach nadmorskich

Morze Bałtyckie to nie tylko plaża, kąpiel, orzeźwiająca bryza, latarnie czy wydmy, a więc wszystkie te aspekty, które przyciągają turystów. Tereny nadmorskie wybierane przez coraz większą ilość osób już nie tylko jako miejsca wakacyjnego relaksu, ale również całorocznego pobytu. Warto poznać przyczyny tego trendu.

Zobacz więcej

mieszkania-na-sprzedaz

Można wymienić co najmniej kilka czynników. Najważniejsze dotyczą:

  • szerokich możliwości w zakresie aktywnego wypoczynku – decyduje o tym nie tylko bliskość Morza Bałtyckiego i Zalewu Szczecińskiego, ale również liczne zabytki, w tym latarnie morskie oraz pozostałości umocnień wojskowych, ścieżki i szlaki rowerowe („Świdny las”, „Dookoła Wyspy Karsibór”, „Międzynarodowy Nadmorski Szlak Rowerowy”) czy jeziora (Wicko Wielkie);
  • szerokich perspektyw zawodowych – napływ wielu turystów umożliwia podjęcie zatrudnienia przez cały rok, na przykład w sektorze usług; nie bez znaczenia pozostaje również możliwość rozwoju w sferze biznesowej, czyli prowadzenia działalności gospodarczej;
  • korzystania z atutów prozdrowotnych, co wynika z wdychania jodu czy działania licznych ośrodków sanatoryjno-wypoczynkowych,
  • łatwego dostępu do infrastruktury sportowej (żeglarstwo, kitesurfing), która w innych częściach kraju jest znacznie ograniczona, głównie ze względu na brak dużych zbiorników wodnych.

Dodatkowym atutem pobytu w Świnoujściu jest to, że miasto zapewnia odpowiednią podaż nieruchomości. Pod tym względem, jak wynika z rankingu warunków mieszkaniowych 2019 portalu rynekpierwotny.pl, zajmuje ono szóste miejsce w kraju, wyprzedzając na przykład Kraków czy Gdańsk. Osoby zainteresowane ofertą sprzedaży mieszkań na tym terenie mają wiele możliwości wyboru. Przy zakupie lokalu warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego pośrednika.

Mieszkania na sprzedaż to dobre rozwiązanie

Zastanawiając się nad zakupem nieruchomości w rejonie Zalewu Szczecińskiego, pod uwagę warto brać nie tylko własne potrzeby mieszkaniowe. Nie trzeba od razu przeprowadzać się nad morze,do wyboru jest kilka innych opcji. Sprowadzają się one do realizacji celów inwestycyjnych. Skorzystanie z oferty agenta nieruchomości zajmującego się sprzedażą mieszkań pozwala na:

  • wynajęcie lokalu po zakupie innym osobom, w tym w celach turystycznych czy biznesowych (na przykład w czasie prowadzenia negocjacji biznesowych),
  • użytkowanie w trybie mieszanym – przez część roku lokal można udostępniać innym osobom, a w pozostałym okresie mieszkać w nim lub przebywać okresowo, zależnie od potrzeb.

Takie rozwiązania pozwalają na wygenerowanie dodatkowego dochodu (dzięki wynajmowi) oraz na oszczędność środków (wczasy we własnym lokum). Warta do rozważenia opcja to także zamiana mieszkań podczas wakacji, w tym z osobami z innych krajów. Dzięki temu można udać się na zagraniczną wycieczkę, nie ponosząc dużych kosztów zakwaterowania.

Szerokie perspektywy, jeśli chodzi o udostępnianie własnego lokalu innym osobom, wiążą się z bliskością Niemiec i portów morskich. Na skutek tego obserwowany jest stały napływ kontrahentów i pracowników, którzy często potrzebują wynajęcia nieruchomości, w tym krótkoterminowo. Nad polskim morzem możliwości inwestycyjnych jest więc dużo.

Sprzedaż mieszkań w zgodzie z potrzebami Klientów

Biuro Nieruchomości Rogalscy specjalizuje się w pośrednictwie przy zakupie lokali. Duże doświadczenie na rynku, posiadanie licencji zawodowej oraz stale aktualizowana i poszerzana lista ogłoszeń sprawia, że nasza oferta mieszkań na sprzedaż spełnia zróżnicowane potrzeby Klientów. Osoby zamierzające przenieść się, okresowo lub na stałe, w te okolice, z naszą pomocą wybiorą optymalne rozwiązanie, w tym pod względem usytuowania, metrażu oraz wyposażenia.

Każdy lokal jest przez nas weryfikowany pod kątem prawnym, co zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych oraz prowadzimy doradztwo w ramach projektowania wnętrz. Nasze usługi to kompleksowe podejście do Klienta i pełna transparentność. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz online. Chętnie pomożemy przy wyborze atrakcyjnego i komfortowego lokum.