Mieszkania do wynajęcia Międzyzdroje

Sortuj po:  

Mieszkanie 2-pokojowe w Międzyzdrojach-WYNAJĘTE

Mieszkanie 2-pokojowe w Międzyzdrojach-WYNAJĘTE
Do wynajęcia
1,500 zł miesięcznie - Mieszkania

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Międzyzdrojów o powierzchni ok. 45 m2 . Mieszkanie usytuowane na II piętrze budynku IV piętrowym. Ogrzewanie – prąd. Cena najmu:1500 zł/miesięcznie plus prąd.

Więcej szczegółów
45 m2 Międzyzdroje i okolice, Mieszkania

Odpowiednie mieszkania do wynajęcia

Nieustanna rotacja na rynku mieszkań do wynajęcia sprawia, że niełatwo wybrać takie, które spełni oczekiwania nowych lokatorów. Wartościowe są te mieszkania, które oprócz odpowiedniego metrażu mają właściwy standard wykończenia, czy pożądany rozkład pomieszczeń. Lokale dostępne w naszym Biurze nieruchomości to dobry kierunek.

Mieszkania do wynajęcia w Międzyzdrojach

Proponowane przez nas mieszkania do wynajęcia stanowią różnorodną paletę, więc bez względu na to, czy szukacie Państwo niewielkiej kawalerki na peryferiach Międzyzdrojów lub pod miastem, czy raczej kilkupokojowego mieszkania w centrum, trafiliście Państwo na właściwą stronę. Dzięki stałemu napływowi nowych ofert możemy zaproponować optymalne warunki.

Dostępność mieszkań do wynajęcia

Dzięki popularności proponowanych przez nas mieszkań do wynajęcia możemy na miejsce już wynajętych włączać nowe w ofercie. To opcja, aby i Państwa mieszkanie znalazło się w dobrym towarzystwie lokali na miarę oczekiwań.