Lokale użytkowe na sprzedaż Międzyzdroje

Sortuj po:  

Nowy obiekt z usługami hotelowo-motoryzacyjnymi

Nowy obiekt  z usługami hotelowo-motoryzacyjnymi
Na sprzedaż
2,500,000 zł - DomyDziałkiLokale użytkowe

Nowo wybudowany budynek z przeznaczeniem na usługi hotelowo-motoryzacyjne oraz  możliwość adaptacji na dowolną działalność. Z uwagi na wyjątkowo korzystne  położenie, tj 50 m do drogi szybkiego ruchu S-3, w połowie…

Więcej szczegółów
1200 m2 Domy, Działki

Oferujemy lokale użytkowe na sprzedaż

Jeśli interesują Państwa długofalowe rozwiązania dotyczące siedziby firmy, warto zapoznać się z lokalami użytkowymi na sprzedaż. Te proponowane przez nas przeszły selekcję, która pozwoliła wyłonić i dodać do oferty wyłącznie lokale spełniające wysokie standardy i normy bezpieczeństwa. Biuro nieruchomości Rogalscy to pewność inwestycji.

Lokale użytkowe na sprzedaż w Międzyzdrojach

Międzyzdroje to dobrze skomunikowane miasto, w którym lokale użytkowe na sprzedaż cieszą się dużym zainteresowaniem. Aby nie pogubić się w mnogości ofert, możecie Państwo skorzystać z usług Biura nieruchomości Rogalscy. Doradzimy, jaki lokal będzie najlepszy, oraz jak wykorzystać cały jego potencjał.

Zmiana właściciela lokali użytkowych na sprzedaż

Wybierając lokale użytkowe na sprzedaż nasi Klienci są pewni, że została im przedstawiona najlepsza gama nieruchomości, a ci, którzy mają taki lokal do zaoferowania także mogą liczyć na fachowe wsparcie.