Nieruchomości na sprzedaż Międzyzdroje

Sortuj po:  

Apartament 2-pokojowy w Międzyzdrojach

Apartament 2-pokojowy w Międzyzdrojach
Na sprzedaż
480,000 zł zł - Apartamenty

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 40,41 m2, usytuowany na drugim  piętrze w IV piętrowym budynku. Ekspozycja okien i balkonu – wschodnia. Nieruchomość usytuowana w centralnej części Międzyzdrojów.  W sąsiedztwie liczne sklepy …

Więcej szczegółów
40.61 m2 Apartamenty, Międzyzdroje i okolice1 Sypialnia1 Łazienka

Nieruchomości na sprzedaż w naszej ofercie

Wśród wszystkich proponowanych przez nas nieruchomości na sprzedaż w Międzyzdrojach znajdą coś dla siebie zarówno osoby szukające jak również właściciele firm. Te lokale i działki wybraliśmy z myślą o Państwa przyszłości, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.

Nieruchomości na sprzedaż w Międzyzdrojach

Zakup nieruchomości to prestiż. Aby nabywca był pewny słuszności wyboru dokładamy wszelkich starań od momentu przedstawienia ofert, po podpisanie umowy. Nasze nieruchomości na sprzedaż mają klarowną sytuację prawną, a przez wszelkie kwestie formalne pomagamy przejść włącznie z etapem podpisania nowego aktu własności.

Różnorodność ofert - nieruchomości na sprzedaż

W poszukiwaniu dowolnej nieruchomości warto zapoznać się ze stroną naszego Biura. O nieruchomościach na sprzedaż wiemy wszystko, co niezbędne i ważne. Pozwala nam to również przyjmować rozważnie nowe oferty.