Nieruchomości na sprzedaż Międzyzdroje

Sortuj po:  

Komfortowy apartament 3-pokojowy w Aquamarinia Międzyzdroje

Komfortowy apartament 3-pokojowy w Aquamarinia Międzyzdroje
Na sprzedaż
1,400,000 zł netto - Apartamenty

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 82.32 m2 składający się z dużego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, dodatkowej toalety oraz dużego balkonu. Ekspozycja salonu i balkonu – południe, a dwóch…

Więcej szczegółów
82.32 m2 Apartamenty, Międzyzdroje i okolice2 Sypialnie1 Łazienka1 Garaż

Rezydencja na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż
Na sprzedaż
4,700,000 zł - DomyDziałki

XIX wieczna rezydencja położona w m.Lubin gmina Międzyzdroje.  Całość starannie utrzymana i umiejętnie wyposażona w udogodnienia i systemy poprawiające eksploatację domu. Budynek główny o powierzchni 650 m2 powierzchni użytkowej. Główne…

Więcej szczegółów
650 m2 Domy, Działki4 Sypialnie3 Łazienki4 Garaże

Nieruchomości na sprzedaż w naszej ofercie

Wśród wszystkich proponowanych przez nas nieruchomości na sprzedaż w Międzyzdrojach znajdą coś dla siebie zarówno osoby szukające jak również właściciele firm. Te lokale i działki wybraliśmy z myślą o Państwa przyszłości, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.

Nieruchomości na sprzedaż w Międzyzdrojach

Zakup nieruchomości to prestiż. Aby nabywca był pewny słuszności wyboru dokładamy wszelkich starań od momentu przedstawienia ofert, po podpisanie umowy. Nasze nieruchomości na sprzedaż mają klarowną sytuację prawną, a przez wszelkie kwestie formalne pomagamy przejść włącznie z etapem podpisania nowego aktu własności.

Różnorodność ofert - nieruchomości na sprzedaż

W poszukiwaniu dowolnej nieruchomości warto zapoznać się ze stroną naszego Biura. O nieruchomościach na sprzedaż wiemy wszystko, co niezbędne i ważne. Pozwala nam to również przyjmować rozważnie nowe oferty.