Apartamenty na sprzedaż Świnoujście

Sortuj po:  

Sprzedaż apartamentów w Świnoujściu na mieszkania i inwestycje

Miasto jest idealnym miejscem do uprawiania turystyki. Zapewnia dostęp do wielu atrakcji oraz terenów zielonych. Bliskość Niemiec daje szerokie perspektywy zawodowe. Dlatego zamieszkanie tutaj jest korzystne pod wieloma względami. Bogatą i stale rozwijaną ofertę apartamentów na sprzedaż przygotowało Biuro Nieruchomości Rogalscy. Zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów, w tym pod kątem pomocy w uzyskaniu kredytu. Umożliwiamy zakup komfortowo wyposażonych lokali o zróżnicowanym metrażu i liczbie pokoi.

Mieszkanie nad Morzem Bałtyckim to dobry wybór

Decydując się na takie rozwiązanie, można mieć pewność licznych korzyści z tym związanych. To znacznie więcej niż położenie na terenach nadmorskich, które umożliwia relaks na plaży. Wart docenić także czerpanie z wielu możliwości, jakie daje rehabilitacja i wypoczynek w licznych ośrodkach oraz centrach SPA&Wellness.
Zobacz więcejsprzedaż apartamentów Świnoujście W przypadku miejscowości zlokalizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego równie ważna jest bliskość granicy z Niemcami. Daje ona szerokie perspektywy w zakresie turystyki. Możliwy jest, dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg szybkiego ruchu, dogodny dojazd do miejsc zapewniających szereg atrakcji. Chodzi na przykład o:
  • Berlin, w którym można zobaczyć Bramę Brandenburską, park Tiergarten czy kompleks mieszkalno-gospodarczy Hackesche Höfe,
  • Drezno, nazywane „Florencją Północy” – warte zobaczenia są między innymi późnobarokowy Pałac Zwinger i Residenzschloss, czyli zamek Wettynów, a w okresie świątecznym słynny jarmark,
  • miejscowości położone nad Morzem Bałtyckim, w tym Warnemünde (niecałe 200 km od granicy), gdzie znajduje się długa piaszczysta plaża oraz są dogodne warunki dla uprawiania żeglarstwa, a także Zinnowitz (jedną z atrakcji jest podwodna kapsuła położona na molo).
Atrakcyjne dla turystów są również niemieckie wyspy. Chodzi o Rugię z pięknymi klifami i plażami w Binz czy Sellin, jak również Uznam – szczególnie polecane do odwiedzenia są Cesarskie Kąpieliska Wilhelma w miejscowościach Bansin, Heringsdorf i Ahlbeck). Skorzystanie z oferty apartamentów na sprzedaż nad Morzem Bałtyckim to dobre rozwiązanie zarówno dla osób, które szukają ciszy i spokoju w bezpośredniej bliskości terenów zielonych, jak tez dla osób, które są zainteresowane aktywnym wypoczynkiem.

Oferta sprzedaży apartamentów jako długofalowa inwestycja

Pożądaną opcją jest również zakup mieszkania w celach inwestycyjnych. Położenie nad Morzem Bałtyckim gwarantuje stały napływ turystów, w tym nie tylko w okresie letnim. Województwo zachodniopomorskie jest także miejscem szerokich kontaktów biznesowych pomiędzy polskimi i niemieckimi inwestorami oraz przedsiębiorcami. Wielu spośród nich, szukając miejsca stałego pobytu, wybiera właśnie nadmorskie miejscowości. W rankingu warunków mieszkaniowych 2019 portalu rynekpierwotny.pl Świnoujście zajęło wysokie, szóste miejsce, wyprzedzając między innymi Łódź, Kraków, Gdańsk i Szczecin. Na jego terenie:
  • liczba mieszkań przypadających na 1000 mieszkańców jest duża (518), co gwarantuje dobrą dostępność nieruchomości,
  • powierzchnia użytkowa w przeliczeniu na 1 osobę jest wysoka (34,7 m²) – powoduje to, że deweloperzy są zainteresowani realizacją nowych inwestycji.
Atrakcyjne położenie i związane z tym szerokie możliwości w sferze rozwoju osobistego sprawiają, że w nadmorskich miejscowościach osiedla się coraz więcej osób. Często szukają one komfortowych mieszkań. Dlatego oferta, jaką jest sprzedaż apartamentów, to korzystna opcja.

Apartamenty na sprzedaż w Biurze Nieruchomości Rogalscy

Zajmujemy się profesjonalną obsługą Klientów, w tym pod kątem doboru odpowiedniego mieszkania i skompletowania niezbędnych dokumentów. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu na dogodnych warunkach. Posiadamy licencję zawodową w obrocie nieruchomościami, co gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Nasze usługi obejmują sprzedaż apartamentów – Świnoujście pod tym względem daje szerokie możliwości. Oferta jest stale rozbudowywana. Obejmuje ona lokale o różnorodnym metrażu i liczbie pokoi, z których każdy jest bogato wyposażony, w tym w systemy klimatyzacyjne. Wybieramy wyłącznie te nieruchomości, które są zlokalizowane w ramach nowoczesnych, odpowiadających na szerokie wymagania Klientów inwestycji. Zapraszamy do naszej placówki stacjonarnej lub kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.