Oferta wyjątkowego apartamentu w nowej inwestycji – Apollo Resort - Świnoujscie i okolice

  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 003 A2_304

Numer oferty : 251356

Na sprzedaż 2,838,638 zł brutto - Apartamenty
60,21 m2 Apartamenty, Świnoujscie i okolice2 Sypialnie1 Łazienka Drukuj

Apartament o powierzchni 60,21 m2 m2 zlokalizowany na trzecim piętrze , składający się z części dziennej z aneksem kuchennym i jadalni, sypialni, garderoby i łazienki. Z salonu i sypialni wyjście na imponujący taras (22 m2) skierowany w stronę morza.

Zapraszamy do kontaktu, celem przekazania dodatkowych informacji.

O inwestycji

Apollo Resort – kompleks hotelowo-apartamentowy o najwyższym standardzie oferujący dostęp do basenu hotelowego z wyjątkową strefą Wellness & SPA, restauracji, kawiarni, sali konferencyjnej, SKY baru, bawialni dla dzieci, tarasu widokowego, basenu na dachu z imponującym widokiem na Morze Bałtyckie oraz wiele innych dogodności.

Rozbudowana strefa SPA obejmować będzie basen, strefę saun suchych i parowych oraz atrakcje dla najmłodszych gości.

Usytuowanie inwestycji w pierwszej linii zabudowy, przy nadmorskiej promenadzie to gwarancja najlepszej lokalizacji w Świnoujściu.

W pobliżu znajduję się piękny Park Zdrojowy, marina żeglarska, Fort Anioła i Fort Zachodni oraz liczne atrakcje turystyczne.

 

Architektura

Apollo Resort składający się z hotelu Diune i dwóch budynków apartamentowych – Wave i Sand to nowoczesna architektura wyjątkowo wpisująca się w nadmorski klimat. Kolorystyka obiektu opiera się na wykorzystaniu trzech bazowych kolorów- biały, szary i jasne drewno.

Duża ilość przeszkleń pozwoliła maksymalnie wykorzystać walory usytuowania obiektu otwierając się na pobliską zieleń, a najwyższe piętra na bezpośredni kontakt z Morzem Bałtyckim. Lokale zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, aby połączyć funkcjonalność z komfortowym wypoczynkiem.

Apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od jednopokojowych typu studio po imponujące, dwupoziomowe lokale o dużej powierzchni pozostawiają szeroki wachlarz wyboru najlepszej oferty.

W każdym budynku znajduję się dwupoziomowy garaż podziemny.

 

Inwestycja kapitału

Zakup apartamentu w inwestycji Apollo Resort to nie tylko doskonałe miejsce na wypoczynek lecz przede wszystkim bardzo dobra lokata kapitału- Świnoujście to wyjątkowe miejsce na mapie Polski – najszersza plaża i wiele atrakcji turystycznych powoduje, że jest corocznie odwiedzane przez ponad 3 mln turystów.

Zakup apartamentu może służyć do celów własnych lub może być zarządzany przez profesjonalnego operatora i przynosić zyski z wynajmu.

Zapytaj o tę ofertę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości

Podobne oferty