Domy do wynajęcia

Sortuj po:  

Dom bliźniak do wynajęcia w centrum Świnoujścia

Dom bliźniak do wynajęcia w centrum Świnoujścia
Do wynajęcia
6,000 zł miesięcznie - Domy

Dom bliźniak usytuowany bardzo blisko lasu na obszarze domów jednorodzinnych. Powierzchnia 120 m2, ekspozycja południowo-zachodnia i północno-wschodnia. Od strony północnej i zachodniej usytuowany jest ogródek z tarasem, a przed budynkiem…

Więcej szczegółów
120 m2 Domy, Świnoujscie i okolice3 Sypialnie2 Łazienki1 Garaż

Domy do wynajęcia Świnoujście

Domy do wynajęcia stanowią sporą część propozycji Biur nieruchomości. Coraz częściej korzystają z nich zwłaszcza rodziny z dziećmi, doceniając walory choćby dysponowania przydomowym ogrodem. Propozycje te cieszą się zainteresowaniem nie tylko w sezonie letnim, ale także na dłużej, a nawet na stałe.

Domy do wynajęcia z Biurem nieruchomości Rogalscy

Domy do wynajęcia w naszej ofercie są zróżnicowane nie tylko pod względem metrażu i położenia, ale także o różnym standardzie. Znajdą w niej Państwo piękne domy i domki o różnej architekturze, przygotowane do natychmiastowego wprowadzenia się (z umeblowaniem) lub bez. Nad dopilnowaniem zachowania warunków najmu będzie czuwał nasz agent.

A może Państwo mają dom do wynajęcia?

Nasze biuro nieruchomości chętnie podejmie się pośredniczenia wynajmu domu, oferując ciekawe i bezpieczne warunki współpracy właścicielom tego rodzaju nieruchomości. Nasi agenci zadbają o znalezienie najemców Państwa domu, o ile będzie położony między innymi w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Lublinie, Międzywodziu, Przytorowie, Karsiborzu oraz Łunowie.