Apartament z widokiem na morze w nowej inwestycji-ApartPark - Świnoujscie i okolice

  • 2
  • 3
  • 1 (1)
  • 4
  • apartament z antresola zestaw 84 pok. 412 razem

Numer oferty : 251093

Na sprzedaż 720,000 zł netto - Apartamenty
42,07 Apartamenty, Świnoujscie i okolice2 Sypialnie1 Łazienka Drukuj

Wyjątkowy apartament  z widokiem na morze w nowej prestiżowej inwestycji zlokalizowanej przy plaży – ApartPark.

Apartament z antresolą o powierzchni 42,07 m2 składający się z dwóch poziomów: pierwszego stanowiącego  otwartą  przestrzeń ze strefą dzienną z wyjściem na taras , aneksem kuchennym, przedpokojem i łazienką oraz drugiego składającego się ze strefy sypialnianej, wypoczynkowej z tarasem, z którego rozpościera się widok na morze. W części górnej wydzielona została garderoba. Łączna powierzchnia tarasów : ok 12 m2

Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia w dwóch standardach według wskazań projektu aranżacji wnętrza – BASIC PLUS ( lokal wykończony) lub COMPLETE ( lokal wykończony pod klucz wraz z umeblowaniem). Istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w hali garażowej (50 000 zł netto) lub na terenie inwestycji ( 45 000 zł netto)

Inwestycja ApartPark to kompleks dwóch budynków – Albus i Rubus zlokalizowanych wzdłuż nowej promenady w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Usytuowanie kompleksu umożliwia ścisły kontakt ze strefą uzdrowiskową i rozrywkową, zapewniając jednocześnie ciszę, spokój i komfort wypoczynku.

Planowany termin oddania : wiosna 2020 r.

Proponowany apartament stanowi doskonałą inwestycję jako nieruchomość wynajmowana sezonowo; istnieje możliwość nawiązania współpracy z doświadczonym operatorem najmu krótkoterminowego – BalticHome.

Polecam.

Zapytaj o tę ofertę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości

Podobne oferty