Apartament z tarasem w nowej inwestycji – ApartPark - Świnoujscie i okolice

  • 1 pok. zestaw 46 budynek 2
  • 1
  • 2
  • 3

Numer oferty : 251092

sprzedaż 360,000 zł netto - Apartamenty
24,43 Apartamenty, Świnoujscie i okolice1 Sypialnia1 Łazienka Drukuj

Apartament w nowej prestiżowej inwestycji zlokalizowanej przy plaży – ApartPark.

Apartament o powierzchni 24,43 m2 składający się z otwartej przestrzeni z narożnym przeszkleniem z strefą sypialnianą, aneksem kuchennym, przedpokojem i łazienką znajdujący się na parterze budynku z przynależnym tarasem o powierzchni ok. 12 m2 . Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia w dwóch standardach według wskazań projektu aranżacji wnętrza – BASIC PLUS ( lokal wykończony) lub COMPLETE ( lokal wykończony pod klucz wraz z umeblowaniem). Istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w hali garażowej (50 000 zł netto) lub na terenie inwestycji ( 45 000 zł netto)

Inwestycja ApartPark to kompleks dwóch budynków – Albus i Rubus zlokalizowanych wzdłuż nowej promenady w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Usytuowanie kompleksu umożliwia ścisły kontakt ze strefą uzdrowiskową i rozrywkową, zapewniając jednocześnie ciszę, spokój i komfort wypoczynku.

Planowany termin oddania : wiosna 2020 r.

Proponowany apartament stanowi doskonałą inwestycję jako nieruchomość wynajmowana sezonowo; istnieje możliwość nawiązania współpracy z doświadczonym operatorem najmu krótkoterminowego – BalticHome.

Polecam.

Zapytaj o tę ofertę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości

Podobne oferty